Gertuvės

Gertuvės nuo seniausių laikų laikomos vienu iš vyriškų atributų. Seniau, kai vyrai traukdavo į medžioklę, žygį ar mūšį, tai buvo tiesiog būtinas daiktas. Gertuvė – nedidelės talpos plokščias butelis, kuriame nešiojamas geriamas vanduo ar koks kitoks gėrimas. Kadangi gertuvė nėra didelė, ji buvo užkišama už diržo, kabinama ant peties arba dedama į kišenę, kur ją dažniausiai laiko ir šiuolaikiniai vyrai. Senovėje gertuvės buvo gaminamos iš odos, džiovintų moliūgų, keramikos ar stiklo, tačiau visuomet svarbiu gertuvės kriterijumi buvo laikomas jos lengvumas. Dėl kitos ypatybės – saugumo visais laikais vertinamos lengvo metalo gertuvės. Tačiau nė kiek ne mažiau aktualu, kad gertuvės būtų kuo patogesnės, todėl kartais net jų kamšteliai tvirtinami grandinėle, kad atsukus nepasimestų. 
 
Dabartiniu metu gertuvės dažniausiai yra tapusios jau nebe būtinais, bet pramogos dalykais. Šie vyriški atributai dažnai dovanojami įvairių pomėgių stipriosios lyties atstovams, nes gertuvė gali būti naudojama įvairiausiais gyvenimo atvejais: malšinti troškulį važiuojant dviračiu, vaikštant mišku, keliaujant ir t.t. Tiesiog kiekvienas vyras tikrai sugalvos, ką į ją pilti ir kada panaudoti. 
 
Gertuvių pasiūla yra labai didelė, todėl vertėtų jas rinktis pagal kokybę, kuri dažniausiai atspindi kainą. „Auster“ siūlomos škotiškos „Dalvey“ gertuvės tai – prabanga, klasika ir kokybė!