Prekių grąžinimas ir garantijos

Prekių grąžinimo forma.

Prekių grąžinimo adresas:

UAB "AUSTER“ Draugystės g.17, Kaunas LT 51229

GALIMI GRĄŽINIMO BŪDAI:

- Paštu. Klientas, norėdamas pasinaudoti atsisakymo teise, turėtų iš anksto pranešti el. paštuŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir nurodyti grąžintinas prekes. Klientas turi užpildyti prekių grąžinimo formą ir pridėti ją prie grąžinamų prekių. Klientas ant grąžinamų siuntų turi teisingai ir tinkamai nurodyti siuntėjo/gavėjo adresą

(UAB “AUSTER“  Draugystės g.17, Kaunas LT 51229). 

- Tiesiogiai į austersale.lt būstinę. Gąžinamas prekes galite tiesiogiai pristatyti į austersale.lt nurodytu adresu (UAB “AUSTER” ,  Draugystės g.17, Kaunas LT 51229).  Darbo laikas I - V  (9- 17 val.)

Prašome su savimi turėti užpildytą prekių grąžinimo formą.  Prekių grąžinimo formoje būtina nurodyti banko sąskaitos numerį, į kurią bus pervedami grąžinami pinigai. 

Кokybiškų prekių grąžinimas: 

1. Jeigu įsigytos prekės nepateisina Jūsų lūkesčių, jas galite grąžinti per 10 kalendorinių dienų nuo jų pristatymo/atsiėmimo.

2. Visos grąžinamos prekės turi būti grąžinamos su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia, nesugadinta pakuote, jos negali būti dėvėtos ar kitaip naudotos. Klientui, grąžinančiam prekę, tenka kokybiškų prekių siuntimo išlaidos. Pinigai už prekes, į nurodytą banko sąskaitos nr., grąžinami per 10 darbo dienų nuo tos dienos, kai prekė pasiekia austersale.lt nurodytu adresu.

3. austersale.lt neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą arba kurie buvo prarasti nepasiekus austersale.lt.

Nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygos:

1. Jei iš austersale.lt  įsigijote netinkamos kokybės prekę , Jūs turite teisę savo pasirinkimu reikalauti iš pardavėjo:
- pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;
- atitinkamai sumažinti prekės kainą;
- per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus arba atlyginti Jums prekės trūkumų pašalinimo išlaidas;
- grąžinti sumokėtus pinigus ir vienašališkai nutraukti sutartį.

2. Norimas grąžinti prekes Jūs galite pristatyti adresu „UAB „AUSTER“ Draugystės g.17, Kaunas LT 51229,  arba grąžinti jas paštu ar grąžinti per OMNIVA LT pastomatą.

 3. austersale.lt  įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes, jeigu:
- prekės netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu;
- neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms.

4. Pinigai grąžinami pervedant juos į kliento asmeninę sąskaitą. Prašome su grąžinamomis prekėmis pateikti užpildytą prekių grąžinimo formą. Joje būtina nurodyti banko sąskaitos numerį, į kurią bus pervedami grąžinami pinigai. 

5. Jei prekė gauta nekokybiška arba gautas ne tas produktas, kurį klientas užsakė, išsiuntus grąžinamą prekę, nedelsiant reikia informuoti  el. paštu:Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Mes  informuosime apie tai buhalteriją, kad pinigai būtų pervedami klientui kartu su suma, suskaičiuota už grąžintą prekę, per 10 darbo dienų .